Průmyslové LED lampy - ekonomická varianta

.

Průmyslová LED svítidla - ekonomická varianta

Více informací

Průmyslové LED svítidla DPL je možné různě konfigurovat. Průmyslové LED svítidla série DPL spadají do ekonomické varianty LED svítidel v nižší cenové kategorii. V základní variantě je svítidlo osazené SMD čipy Epistar a EN předřadníkem.
V případě zájmu možnost instalace LED čipu Bridgelux-USA nebo CREE -USA se světelným tokem 90-110 Lm/W a možnost instalace značkového LED napáječe Meanwell . Svítidla dodávame s vyzařovacím úhlem 90 °, 120 a barvy světla 4000 – 4500K, 6000-6500K.

Charakteristika a výhody průmyslové LED lampy:
Tělo průmyslové LED lampy je vyrobeno z tlakové hliníkové slitiny, který zajišťuje dobrý odvod tepla, reflektor je vyroben s leštěného hliníku což zaručuje vysokou odrazovou schopnost světla a stabilní optické prostředí a je ošetřen elektrostatickým postřikem.
Průmyslová LED lampa se dá nainstalovat téměř do každého prostředí bez složité přípravy. Upevnění svítidla pomocí upínacího háku na ocelové lanko nebo řetízek. Dlouhá životnost (5 až 7-násobnou větší oproti zářivkových a výbojkových) Úspora energie oproti tradičnímu osvětlení 50-75%. Svítidlo je odolné vůči vibracím a nárazům. Neprodukuje žádné UV a IR záření, spínací cikly nemají vliv na životnost svítidla jako je to u zářivkových výbojek . Vyzařované LED světlo nemá stroboskopický efekt jako zářivkové a výbojkové světelné zdroje, proto je vhodné do výrobních prostor s pohybujícími se a rotujícími částmi strojů a přístrojů. Šetří zrak a zvyšuje zrakovou a pracovní pohodu, zvyšuje produktivitu práce. Vyzařované světlo zajišťují stabilní světelné prostředí .

Služby:
Na základě vstupních základních informací o současném stavu Vašeho osvětlení, Vám navrhnout nejvhodnější typ LED svítidla pro dané podmínky, zpracovat energetický audit a světelnou technický projekt osvětlení.

Comments

Comments are closed.

Průmyslové LED lampy – ekonomická varianta