Služby

Základní projekt osvětlení, ekonomické propočty úspor a návratnosti investice Vám uděláme zdarma. Získáte tak zdarma informace, které Vám více pomohou ve Vašem rozhodování zda se vám vyplatí investovat do úsporného osvětlení

.

N

abídka našich služeb je orientována na komplexní servis od návrhu po dodávku v oblasti průmyslového a komerčního úsporného LED osvětlení. Naše nabídka platí pro maloobchod, velkoobchod, montážní firmy a také koncovým zákazníkům. Dodáme svítidla na objednávku ať už z naší nabídky, nebo dle specifikých požadavků zákazníka.

V oblasti průmyslových svítidel zajišťujeme světelně technické projekty, energetické a ekonomické propočty úspor a návratnosti investice. Zajišťujeme poradenství a výběr nejefektivnějších LED a indukčních světelných zdrojů ze širokého portfolia svítidel a prostřednictvím našich partnerských firem realizujeme montáž daného osvětlení. Společnost Dovimex působí jako výrobce některých vybraných druhů LED svítidel a přímý importér více významných značek a výrobců. Naše nabídka zahrnuje všechny nejúspornější světelné zdroje od LED a indukční technologie po nejnovější typy lineárních LED zářivek a jejich příslušenství. V naší nabídce jsou také svítidla umožňující regulaci intenzity osvětlení a propojení na řídící systémy ovládání. Stmívatelné svítidla nabízíme v celé produktové řadě, naše nabídka zahrnuje také bezdrátové řízení osvětlení včetně automatického řízení osvětlení. Při návrhu osvětlovací soustavy klademe důraz na kvalitu svítidel, úsporu a rychlou návratnost investice s minimálními provozními náklady.

ENERGETICKÝ AUDIT

Naši technici na základě proskoumání současného stavu osvětlovací soustavy Vám vypracují energetický propočet a vystaví kalkulaci návratnosti investice při využití efektivních variant LED osvětlení.

PORADENSTVÍ

Pro své klienty zajišťujeme poradenství v oblasti vhodného výběru svítidel a světelných zdrojů pro domácnosti, průmysl nebo pro veřejný sektor.

PROJEKT OSVĚTLENÍ

Zdarma zpracujeme výpočet a projekt osvětlení, cenovou nabídku na několika variant nejefektivnějšího řešení osvětlovací soustavy, kalkulaci úspor a návratnosti investice.

DOVOZ NA OBJEDNÁVKU

Dodání specifických svítidel a jiného tovaru dle Vaší specifikace.

Služby