LED svítidla pro obráběcí stroje

LED svítidla pro obráběcí strojekvalitní LED svítidla pro nasvícení pracovního prostoru pro nejnáročnější podmínky – prostředí s vibracemi, odlétávajícími třískami a prostředí, kde jsou svítidla ve styku s chladicími emulzemi. LED svítidla jsou určena pro všechny druhy obráběcích strojů, CNC strojů, obráběcích center a osvětlení jiných pracovních ploch.šení zrakové pohody a produktivity práce.

Více informací

Vysoce kvalitní LED svítidla pro obráběcí stroje na nasvícení pracovního prostoru pro nejnáročnější podmínky – prostředí s vibracemi, odlétávajícími třískami a prostředí, kde jsou svítidla ve styku s chladicími emulzemi. LED svítidla jsou určena pro osvětrlení na všechny druhy obráběcích strojů, CNC strojů, obráběcích center a osvětlení jiných pracovních ploch.
Charakteristickou črtou pro LED svítidla pro obráběcí stroje je vysoký světelní výkon, nízká spotřeba, dlouhá životnost a velká výhoda LED svítidel proti klasickým výbojkovým a halogenidovým lampám je emitace světla bez stroboskopického efektu, co ocení hlavně pracovníci při obsluze točivých obráběcích strojů. LED svítidla pro obráběcí stroje podle zvoleného tipu jsou dobře nastavitelná do všech směrů, odolné vůči chladíci emulzi,a kovovým třískám s krytím IP65-67.
Lištová LED svítidla třídy M9, M11, M12, M16 dodávame v různích modifikacích příkon/délka.

Data list ke stažení
Průmyslové osvětlení strojů LED

LED svítidla pro obráběcí stroje