Lineární lištový systém

Lineární LED svítidla - Lištové LED systémy

Více informací

LED Linearní lištový systém je systémové řešení osvětlení. Kontinuální liniové světlo poskytuje optimalizované aplikační řešení osvětlení pro supermarket, maloobchodní a průmyslové zóny, sklady. Úspory energie představují až 70% při světelné účinnosti až 150 Lm / W, představuje Linearní lištový systém nákladově efektivní osvětlení šetrné k životnímu prostředí.
Lištový LED systém dodávame z různými délkami a možností připojení příslušenství. Volitelný difuzor z vyzařovacími úhly představuje osvětlovací systém pro univerzální využití.
Největší výhody LED lineárního lištového systému:
Velmi rychlá montáž prostřednictvím zásuvných modulů.
Úspora elektroinstalačních rozvodů – kabeláž je integrovaná v lištových modulech
Široké možnosti aplikací – obchody, supermarkety, výrobní a průmyslové objekty, sklady, logistické centra, sportovní objekty.
Široká variabilita systému – nestmívatelné, stmívatelné, nouzové, osvětlení.
Vysoká úspora energie

Dovimex nabízí také lineárné LED svítidla pro jednoduché i náročné aplikace od 2 do 10m s krytím IP65, IP68. Světelní výkon 100 – 170 lm/w . Úspora proti klasickým a zářivkovým svítidlům 50-85%.
Univerzální možnosti konfigurace svítidla LED LINEA v délkách 60 – 20W, 120 – 40W, 150cm – 50W do skupin nebo sestav. Optimalizovaný vysoký světelný výkon LED modulů s čipy Samsung 125Lm / W
Optika svítidla s vysokým světelným účinkem, s volitelnou vyzařovací charakteristikou 60 ° nebo 90 °
Inteligentní ovládání osvětlení s řídícím signálem 0-10V DC, PWM. Možnost řízení DALI protokolem
Možnost nastavení automatické regulace osvětlení na základě snímání okolního světla.
Možnost i napojení PIR nebo mikrovlnného senzoru 2,4 Ghz na detekci pohybu
Univerzální možnosti využití: průmyslové a výrobní objekty, sklady, sportovní haly, nemocnice, školy, obchodní domy, supermarkety,nástupiště, administrativní prostory.

Lineární lištový systém